Rymek Błaszczak

Dyrektor Artystyczny

Od ponad 12 lat realizuje produkcje filmowe. Pracował przy kilkudziesięciu programach telewizyjnych dla TVP, TVN, Polsat, Canal+. Kreował kampanie społeczne m.in. „SZANUJ ŻYCIE” i „Prawa w Pracy”. Współpracował przy realizacjach artystycznych i teatralnych. Nadzorował powstanie projektów filmowych m.in. dla BRE Leasing, DPD, Echo Investment, Gedeon Richter, Amway, Forbes, J.W. Construction, McKinsey, SitaSuez, Tauron. Reżyserował kilkadziesiąt teledysków, w tym nagradzanych za najlepszą animacje na Yach Film Festiwal.
Kilkukrotny Mistrz Polski w Curlingu.

Ewelina Binkowska

Producent

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Była stażystką w Nowym Jorku przy kampanii prezydenckiej Rudy Giulliani. W trakcie studiów próbowała swoich sił w marketingu, PR, ale szybko doszła do wniosku, że praca przy filmie to jest to co ją najbardziej interesuje. Zaczynała jako asystent kierownika produkcji filmu "Pierwsza Prosta" dla HBO. Pracując dla producentów zewnętrznych realizowała reklamy, programy telewizyjne i filmy korporacyjne. Od 2010 roku działa jako samodzielny producent. W pracy wyznaje sentencję : Jakość to sposób myślenia, która powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań.

Nasz atut to kreatywność i szybkość działania. Tworzymy zespół, który jest połączeniem długoletniego doświadczenia, ciekawości, matematycznym, ścisłym umysłem, chęcią do pracy i otwartością. Z tej mieszanki powstają nowe i odważne pomysły, które potem w przemyślany i logiczny sposób zamykamy w gotowe projekty.


Dzień zdjęciowy to dla nas zwieńczenie wielodniowych przygotowań, ustaleń, akceptacji, negocjacji. Czas kiedy wszystkie pomysły, rysunki, uzgodnienia stają się rzeczywistością​.

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, filmów wizerunkowych i programów telewizyjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i polecamy korzystanie z naszych usług.

Produkcja filmów reklamowych – o FORWARD GROUP

O FIRMIE

ZESPÓŁ